Miesięcznik Benefit

Motywacja, rozwój, praca

Miesięcznik Benefit


Miesięcznik Benefit dedykowany jest profesjonalistom, dla których praca w dziale kadr, zarządzanie zasobami ludzkimi, to ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań dla firmy i ludzi ją tworzących. Szerokie spektrum poruszanych w piśmie tematów, od nowoczesnych technik zarządzania po regulacje prawno – podatkowe, stanowi niezastąpione źródło inspiracji w dążeniu do sukcesu.
 

Wybrane tematy w najnowszym numerze:

Wybrane tematy w najnowszym numerze:

  • Trzeba sobie pozwalać na szczerość – z Jarosławem Kuźniarem rozmawiała Katarzyna Patalan „Strach jest w każdym, kto decyduje się na zmianę, kto pracuje w korporacji na wysokim stanowisku i nagle postanawia odejść – Jarosław Kuźniar”
  • LICZĄ SIĘ KOMPETENCJE Organizacje zdają sobie sprawę, że wellbeing - dobrostan pracowników może znacząco przyczynić się do rynkowego sukcesu przedsiębiorstwa.
  • JAK PRZECIWDZIAŁAĆ WYPALENIU Regularna aktywność fizyczna nie tylko ma dobroczynny wpływ na zdrowie, lecz także zmniejsza poziom lęku, stanów depresyjnych, poprawia sen.
  • HR OPARTY NA FAKTACH CZY NA INTUICJI? Od kilku lat jednym ze sztandarowych haseł specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi jest twierdzenie, że „pracownicy to największa wartość firmy”.
  • PRZYSZŁOŚĆ BENEFITÓW Motywowanie za pomocą benefitów bez dwóch zdań leży w interesie pracodawcy.

 

 

Pobierz najnowszy numer