Co nas wyróżnia?

Równowaga. Zaangażowanie. Rozwój.

Dzięki produktom Benefit Systems, możesz skorzystać z perspektyw jakie daje pozytywna motywacja. Sprawdź nasze możliwości i wybierz te najlepsze dla Twoich pracowników.

Dla organizacji. Dla firm. Dla ludzi.

Dzięki produktom Benefit Systems możesz zadbać o kondycję swojej firmy, inwestując w pozytywną motywację swoich pracowników. Sprawdź nasze możliwości i wybierz swój sposób na rozwój.

Firmę tworzą ludzie.

Niepodważalne doświadczenie biznesowe oraz polityka przejrzystości, obowiązująca dla wszystkich działań Benefit Systems, sprawiają, że od lat cieszymy się renomą zaufanego partnera ukierunkowanego na wspólny sukces.

Kondycja to zdrowie

Produkt, który umożliwi Twoim Pracownikom korzystanie z szerokiej oferty obiektów sportowych na terenie całej Polski. Imienna karta sportowa to świetny sposób na zwiększenie efektywności pracy, wzmocnienie lojalności oraz obniżenie absencji chorobowej. A to wszystko w stałej, atrakcyjnej cenie.

Zdrowie na widelcu

Produkt, który zagwarantuje Twoim Pracownikom ciepły posiłek, w każdy dzień roboczy, w restauracjach blisko miejsca pracy. Program BenefitLunch to idealny sposób na wzmocnienie lojalności oraz podniesienie efektywności pracy. Zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia, odpowiednie żywienie pracowników może podnieść ich efektywność nawet o 20%.

Rozrywka jak się patrzy

Produkt, który zapewni Twoim Pracownikom dostęp do ponad 175 kin w całej Polsce. Program MultiBilet to nie tylko atrakcyjny sposób na wzmocnienie lojalności i zaangażowania Pracowników, ale także prosty w użyciu, niebanalny prezent dla Klientów ceniących sobie dobrą rozrywkę.

Benefity na miarę potrzeb

Elastyczny zestaw benefitów komponowany przez Pracodawcę, który precyzyjnie odpowie na potrzeby Pracowników w ramach możliwości finansowych Firmy. Program MultiKafeteria to idealny odpowiednik premii zwiększający motywację, lojalność i zaangażowanie w rozwój Firmy.

Zadowolenie Klientów Benefit Systems

96%

Klientów docenia nasz profesjonalizm

4,9 / 5,0

Ocena za uprzejmość

96%

Klientów jest zadowolonych ze współpracy