Komunikaty prasowe

2016-11-03

Benefit Systems publikuje wyniki za trzy kwartały 2016 roku

Grupa Benefit Systems na koniec trzeciego kwartału 2016 roku miała łącznie 734,8 tys. kart sportowych w kraju i zagranicą. Na polskim rynku w tym okresie z kart korzystało prawie 690 tysięcy użytkowników, natomiast pozostałe 45 tysięcy to karty na rynkach zagranicznych, przede wszystkim w Czechach (34 tys. kart).

Czytaj więcej
2016-09-02

Nakręć się na zdrowie!

Jazda na rowerze to od lat najpopularniejsza aktywność wśród Polaków, a zainteresowanie taką formą spędzania czasu wciąż rośnie. Już ponad połowa rodaków deklaruje, że jeździ regularnie.

Czytaj więcej
2016-08-18

Blisko 700 tysięcy kart sportowych w Polsce oraz utrzymane tempo wzrostu przychodów – Benefit Systems publikuje wyniki za pierwsze półrocze 2016 roku

Grupa Benefit Systems na koniec pierwszego półrocza 2016 roku miała aktywnych ponad 736 tys. kart sportowych, co oznacza zmianę o 21 proc. rok do roku. Na polskim rynku w tym okresie z kart korzystało 697 tysięcy użytkowników...

Czytaj więcej

Raporty

2015-06-09

Polacy a rozwój. Raport o podejściu do rozwoju osobistego i zawodowego różnych pokoleń Polaków

Jak Polacy definiują rozwój osobisty i zawodowy? Jakie działania podejmują dla rozwoju? Benefit Systems przygotował raport poświęcony rozwojowi osobistemu i zawodowemu Polaków.

Czytaj więcej
2015-02-24

Raport „Sportowa dekada. MultiSport zmienia przyzwyczajenia Polaków, rynek świadczeń pozapłacowych oraz branżę fitness”

Raport „Sportowa dekada..." to podsumowanie ostatnich dziesięciu lat działalności programu MultiSport w Polsce. W raporcie znaleźć można informacje na temat początków programu, rozwoju branży fitness, zmianach, jakie nastąpiły w branży świadczeń pozapłacowych oraz wypowiedzi ekspertów.

Czytaj więcej

Eksperci o aktywności

2016-08-22

Wysportowany pracownik to wartość dodana dla firmy

O tym, że dobra kondycja fizyczna sprzyja lepszemu samopoczuciu i zwiększa codzienną wydajność nikogo nie trzeba przekonywać. W Polsce odsetek osób, które regularnie uprawiają sport wzrósł do poziomu 14%. Pakiety sportowe to jedno z najczęściej wybieranych przez pracowników świadczeń pozapłacowych, które poza aspektem fizycznym, wpływa również na kondycję psychiczną.

Czytaj więcej
2016-08-22

Latem ruszaj do przodu!

Wywiad z Piotrem Trochimczukiem, rehabilitantem i fizjoterapeutą Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej.

Czytaj więcej
2016-03-31

Nawyki do poprawy

Styl życia to sposób odżywiania się i aktywność fizyczna. To właśnie one w połowie decydują o naszym zdrowiu. Według statystyk Światowej Organizacji Zdrowia (ang. WHO) racjonalne odżywianie aż o 20 proc. podnosi wydajność pracy.

Czytaj więcej